سوتی برنامه ماه عسل

سوتی برنامه ماه عسل
سوتی برنامه ماه عسل دانش آگاهی پلی به سوی دانایی
میهمان برنامه ماه عسل عکس سحابی هلیکس را نشان می‌دهد و ادعا می‌کند که این عکس تخمک است که زیر میکروسکوپ مشاهده کرده است.

در تاریخ 23 خرداد در برنامه ی ماه عسل  که با اجرای  احسان علیخانی پخش می شود، از مهمان برنامه که فوق تخصص باروری و IVF از دانشگاه وین(University of Vienna)  اتریش هستند، دعوت می شود تا در برنامه حضور یابند. اما نکته تاسف بار و بسیار عجیب این بود که مهمان برنامه، تصویری را نشان می دهد و مدعی می شود که آن تصویر یک تخمک است که او در زیر میکروسکوپ مشاهده کرده است. این در حالی است که این تصویر، نمایی از سحابی هلیکس (Helix Nebula) است که توسط تلسکوپ فضایی هابل در سال 2004 رصد شده است.


 مهمان برنامه با اشاره به تصویر سحابی هلیکس در این برنامه زنده می گوید “این تصویر یک تخمک است که در اطراف آن سلول های محافظت کننده قرار دارد، ببینید که این تصویر شبیه به یک کهکشان است؛ وقتی این تصویر تخمک را در زیر میکروسکوپ دیدم، عظمت خلقت و پروردگار را در آن دیدم!”.

ایشان با اشاره مستقیم به تصویر این سحابی به صراحت می گوید که “این تصویر جهان هستی و آسمان نیست! من زیر میکروسکوپ این تصویر را دیدم و برای مشاهده آن لازم نیست که با تلسکوپ به آسمان نگاه کنید”.
 تصویر واقعی تخمک انسان زیر میکروسکوپ:


منابع: